Wydawnictwo Poltext

Najlepsze źródło wiedzy

Strona główna»Recenzja

Newsletter

Nasi partnerzy

Recenzja

Kreatywni w biznesie

Dlaczego twoja firma ich potrzebuje? Jak ich rekrutować i zatrzymać w firmie? Co robić, aby byli szczęśliwi dla dobra firmy?

Jan Fazlagić


Recenzja:

Przeczytałem. Nie ze wszystkim się zgadzam, ale jedno jest pewne: prof. Fazlagić wie, o czym pisze, ma swoją kreatywną mądrość, która pozwoliła mu stworzyć książkę moim zdaniem uwalniającą potencjał.
Czytając Fazlagicia zdajemy sobie sprawę z mechanizmów i faktów dotyczących nie tylko tego, czym jest, ale i dlaczego kreatywność jest ważna. To jedna z pierwszych książek, która nie ogranicza się do teoretyzowania o kreatywności.
Fazlagić sprawnie udowadnia, że pisanie o kreatywności samo w sobie może być kreatywne. Analizując postawy i mechanizmy, podając mądre i ciekawe przykłady z naszego rodzimego podwórka, autor zmusza nas do podążania ścieżką, którą sam wytycza, aby na końcu pozwolić czytelnikowi doznać uczucia, które jest przynależne tylko oświeconym. Uczucia uwolnionego potencjału. Książka uwalnia potencjał twórczy, pozwala z niego korzystać i dostarcza paliwa do dalszego rozwoju. Nie polecam jej zestandaryzowanym umysłom, bo pękną.


Oskar Derych www.derych.eu


Przejdź do książki: Kreatywni w biznesie