Wydawnictwo Poltext

Najlepsze źródło wiedzy

Strona główna»Niemiecki»Pakiet Niemiecki dla leniwych + Przewodnik Berliński

Newsletter

Nasi partnerzy

Pakiet Niemiecki dla leniwych + Przewodnik Berliński

Pakiet Niemiecki dla leniwych + Przewodnik Berliński (Agnieszka Drummer, Monika Drummer, Monika Rolbiecka, Marzena Guzowska-Ługin)

Nasza cena

97,00 zł

Pakiet Niemiecki dla leniwych + Przewodnik Berliński

Pakiet AKTYWNEJ nauki języka niemieckiego 

Niemiecki

Agnieszka Drummer, Monika Drummer, Monika Rolbiecka, Marzena Guzowska-Ługin

  • pakiet 3 książek
  • poziom A1-B2

W PAKIECIE zakup tańszy o 52zł!


PAKIET AKTYWNEJ NAUKI JĘZYKA NIEMIECKIEGO
Język niemiecki - poziom A1-B2

W skład pakietu wchodzą 3 bestsellerowe książki:
  - Niemiecki dla leniwych (podręcznik)
  - Niemiecki dla leniwych. Ćwiczenia
  - Przewodnik berliński. Spacerem po języku niemieckim.

 

1. Niemiecki dla leniwych. Zobacz - Zrozum - Zapamiętaj. Nowatorska metoda wizualnej nauki niemieckiego 
Podręcznik do nauki języka dla wszystkich wzrokowców. Konstrukcje gramatyczne można zobaczyć dzięki schematom, zrozumieć za sprawą przykładów i wreszcie zapamiętać. Nowatorska metoda nauki wizualnej, w której wszystkie zagadnienia przedstawiono za pomocą prostych do przyswojenia schematów, kolorowych tabel i wykresów.

W książce znajdziesz: najważniejsze schematy niemieckich zdań, wiele praktycznych przykładów, prosty sposób na opanowanie gramatyki niemieckiej.


2. Niemiecki dla leniwych. Ćwiczenia. Zobacz - Zrozum - Zapamiętaj.
Zeszyt ćwiczeń w całości składa się z różnorodnych ćwiczeń, przejrzystych tabel, kolorowych ikon i prostych schematów. Dzięki nim można szybko i sprawnie opanować niemiecką gramatykę: przypomnieć sobie najważniejsze struktury, utrwalić konstrukcje już poznane bądź uzupełnić swoją wiedzę.

W zbiorze ćwiczeń znajdziesz: niemieckie części mowy, czasy gramatyczne – proste i złożone, słowotwórstwo, stronę bierną, konstrukcje bezokolicznikowe, czasowniki modalne.
 

3. Przewodnik berliński. Spacerem po języku niemieckim
Ta książka to „dwa w jednym”, czyli wyjątkowy przewodnik po języku niemieckim i po Berlinie. Przeznaczona jest dla wszystkich, którzy chcą poznać podstawy języka niemieckiego w  trakcie poznawania Berlina i kultury niemieckiej.

Podręcznik składa się z dwóch części: 12 rozdziałów językowo-kulturalnych obejmujących 12 miesięcy oraz turystyczno-językowego zestawienia berlińskich atrakcji. Dodatkowo oprócz kluczowych zagadnień gramatycznych w książce znajduje się niezbędnik turysty, w którym zebrano ważne zwroty i słownictwo, dotyczące m.in. transportu, rezerwacji noclegu, zakupów czy zdrowia.