Wydawnictwo Poltext

Najlepsze źródło wiedzy

Strona główna»Ekonomia i gospodarka»Bezpieczeństwo ekonomiczne

Newsletter

Nasi partnerzy

Bezpieczeństwo ekonomiczne

Bezpieczeństwo ekonomiczne (redakcja naukowa: Maria Urbaniec, Małgorzata Kosała, Izabela Czaja)

Nasza cena

59,92 zł

74,90 zł

RABAT 20%

Bezpieczeństwo ekonomiczne

Polityka, finanse i innowacje 

Ekonomia i gospodarka

redakcja naukowa: Maria Urbaniec, Małgorzata Kosała, Izabela Czaja

  • ISBN: 978-83-8175-234-3
  • format 165 x 235 mm
  • 312 stron
  • oprawa miękka ze skrzydełkami

MONOGRAFIA NAUKOWA

Książka zainteresuje czytelników, których zainteresowania dotyczą roli państwa w kształtowaniu bezpieczeństwa ekonomicznego oraz wpływu postępu technologicznego i innowacji na rozwój społeczno-gospodarczy.

Zjawisko bezpieczeństwa ekonomicznego cechuje się interdyscyplinarnością badań i odnosi się do różnych podmiotów: gospodarstw domowych, przedsiębiorstw, państw oraz organizacji międzynarodowych. Celem publikacji jest interdyscyplinarne ukazanie szerokiego spektrum zagadnień związanych z bezpieczeństwem ekonomicznym w wymiarze instytucjonalno-politycznym, finansowym, społecznym, innowacyjnym oraz technologicznym.

Walorem książki jest różnorodność tematyki poszczególnych rozdziałów. Ich autorami są osoby o znaczącym dorobku naukowym i doświadczeniu praktycznym. Monografia powstała we współpracy z naukowcami reprezentującymi m.in. następujące ośrodki badawcze: Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach, Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu, Uniwersytet Gdański oraz Uniwersytet Jagielloński.

POLECAMY RÓWNIEŻ: