Wydawnictwo Poltext

Najlepsze źródło wiedzy

Strona główna»Biblioteka Nowoczesnego Menedżera»Business Intelligence

Newsletter

Nasi partnerzy

Business Intelligence

Business Intelligence (Przemysław Radziszewski)

Nasza cena

33,92 zł

39,90 zł

RABAT 15%

Business Intelligence

Moda, wybawienie czy problem dla firm? 

Biblioteka Nowoczesnego Menedżera

Przemysław Radziszewski

  • ISBN: 978-83-7561-613-2
  • format 165x235mm
  • 220 stron
  • Oprawa miękka

Ogromne możliwości technologii komputerowych zrewolucjonizowały zarządzanie. Stworzyły też wielkie nadzieje, które nie zawsze się spełniły.

Jedną z tych niespełnionych nadziei jest Business Intelligence. Śledząc historyczny rozwój BI oraz odwołując się do swoich doświadczeń praktycznych, autor dowodzi, że głównym powodem niespełnionych oczekiwań związanych z BI nie są komputery, ale człowiek, a konkretnie menedżer czy analityk biznesowy.

Żaden komputer (przynajmniej na razie) nie zastąpi menedżera ani analityka w przemyślanym projektowaniu procesów biznesowych oraz systemów raportowania o ich efektywności. Autor nie tylko pokazuje słabości obecnie stosowanych rozwiązań, ale także proponuje konkretne techniki i metody bardziej efektywnego wykorzystania BI w praktyce. Książka zainteresuje szerokie grono menedżerów oraz analityków niezależnie od branży w której pracują.

Przemysław Radziszewski – konsultant z ogromnym doświadczeniem biz-nesowym, lider kilkudziesięciu wdrożeń z zakresu Business Intelligence w dużych firmach z polskim i zagranicznym kapitałem, prowadzi szkolenia z praktycznego wykorzystania Business Intelligence.