Wydawnictwo Poltext

Najlepsze źródło wiedzy

Strona główna»Sprzedaż»Zarządzanie sprzedażą

Newsletter

Nasi partnerzy

Zarządzanie sprzedażą

Zarządzanie sprzedażą (Chet Holmes)

Nasza cena

29,93 zł

39,90 zł

RABAT 25%

Zarządzanie sprzedażą

Praktyki najlepszych. Najskuteczniejsze metody sprzedaży i budowania więzi z klientami 

.., Horyzonty biznesu, Sprzedaż, Zarządzanie i strategia

Chet Holmes

  • ISBN: 978-83-62195-06-0
  • format 150/225
  • 324 stron
  • oprawa miękka

Tytuł dostępny również jako:

» audiobook

Chet Holmes został nazwany „najznakomitszym fachowcem Ameryki w dziedzinie rozwoju biznesu”. Jego pierwsza i podstawowa rada to: skup się! Zamiast próbować osiągnąć mistrzostwo w czterech tysiącach strategii, skoncentruj się na garstce niezbędnych umiejętności, które silnie wpłyną na przekształcenie twojej firmy.

Zbyt wielu menedżerów łapie się każdej nowej tendencji, lecz nie potrafi przy żadnej wytrwać. Zamiast tego, mówi Holmes, skup się na dwunastu istotnych dziedzinach doskonałości – po jednej na raz – i ćwicz się w nich nieustannie z żelazną dyscypliną.

Zarządzanie sprzedażą pokazuje, jak zharmonizować i wyszlifować właściwie każdy aspekt działalności biznesowej, poświęcając zaledwie godzinę tygodniowo każdej znaczącej dziedzinie, którą chcesz udoskonalić. Tak jak zawodnik tenisa, który ćwiczy kilka godzin tygodniowo same bekhendy, aby osiągnąć mistrzostwo w grze, tak i ty możesz dzięki systematycznej pracy poprawić stan każdej kluczowej dziedziny interesów. Holmes proponuje sprawdzone strategie:

•    Zarządzania: naucz ludzi, jak pracować mądrzej, nie ciężej
•    Marketingu: uzyskaj większy oddźwięk za sprawą strony internetowej, reklamy, targów i public relations
•    Sprzedaży: doprowadź do doskonałości każdą akcję sprzedaży pracując nad sprzedażą, nie tylko w sprzedaży

Chet Holmes jest jednym z najwspanialszych nauczycieli marketingu, sprzedaży oraz biznesowego sukcesu we współczesnym świecie. Ta niewiarygodna książka zwielokrotni wyniki w każdej dziedzinie twojej działalności biznesowej.
- Brian Tracy, autor Jak przewodzą najlepsi liderzy

 

Wszystkie opowieści składające się na] Zarządzanie sprzedażą tworzą spójną całość, która pomoże twojej firmie istotnie zwiększyć sprzedaż, jeśli tylko jesteś dość rozsądny, by zastosować się do zawartych w książce wskazówek.
- Michael Gerber, bestsellerowy autor książek: E-Mit oraz Mit przedsiębiorczości