Wydawnictwo Poltext

Najlepsze źródło wiedzy

Strona główna»Motywowanie»ALFAbet motywacji

Newsletter

Nasi partnerzy

ALFAbet motywacji

ALFAbet motywacji (Artur Wikiera)

Nasza cena

29,67 zł

34,90 zł

RABAT 15%

ALFAbet motywacji

Powiedz TAK swoim możliwościom budząc uśpione talenty 

Coaching, Motywowanie

Artur Wikiera

  • ISBN: 978-83-7561-553-1
  • format 14.1 x 21.8 cm
  • 180 stron
  • oprawa miękka


"ALFAbet motywacji. Powiedz TAK swoim możliwościom budząc uśpione talenty” Artura Wikiery to optymistyczny, inspirujący przekaz adresowany do osób pragnących osiągnąć więcej poprzez swój rozwój osobisty.
Książka niepowtarzalna i wyjątkowa, ponieważ przekazuje unikalne i praktyczne doświadczenia autora, okraszone wieloma sukcesami, nabyte w trakcie tysięcy godzin w terenie, na sali szkoleniowej, podczas wystąpień motywacyjnych oraz sesji coachingowych.

Autor tak mówi o sobie:
"Jestem trenerem sprzedaży, mówcą motywacyjnym, coachem oraz mentorem w sektorze ubezpieczeniowo-finansowym. Wśród moich klientów są m.in. AXA Polska, AEGON, Compensa, DF DIAMENT, DRAGO - systemy nawadniające, Grupa Azoty, Hortex, ING Nationale-Nederlanden, PZL Świdnik, Uniqa oraz wszystkie spółki SKOK-u. Szkoliłem zespoły handlowców oraz kadrę menedżerską tych i wielu innych spółek".

Artur Wikiera przeprowadził ponad 600 szkoleń i warsztatów dla partnerów biznesowych z procesów sprzedażowych, wystąpień publicznych, motywacji, zarządzania zespołem i przywództwa.

RECENZJE

Artur inspiruje swoim życiem a teraz postanowił spakować wiedzę i doświadczenia z z kilkunastu lat praktykowania rozwoju osobistego. Książka PETARDA. Polecam każdemu niezależnie od wieku czy zainteresowań. Jeśli kupisz komuś na prezent, na 100% będzie wdzięczny i zadowolony. Takiej książki na Polskim rynku brakowało. POLECAM!

Piotr Kozikowski

Niesamowicie wciągająca książka, zawiera w sobie wiele wartościowych zagadanień, dzięki którym w prosty sposób autor przedstawia nam jakie mechanizmy kierują nami w życiu. Kolejny dobry egzemplarz dla osób ceniących sobie rozwój osobisty! Polecam!

Tomek

Trener XXI w. tak mogę napisać o Arturze. Po wieloletnim czytaniu i słuchaniu różnych książek twierdzę, że stworzona przez Artura książka jest bardzo dobrym zestawieniem wielu doświadczeń przeżyć i porad wielkich ludzi sukcesu. Jedna książka, która spowodowała burzę myśli, przemyśleń i skłoniła do działania. Zamierzam regularnie do niej wracać ponieważ tylko w ten sposób zmienię swoją przyszłość. Zapraszam do lektury i dziękuję Autorowi:)

Łukasz Osiadacz

Pozytywna, zakręcona, inspirująca, z dużą dawką energii, prowokująca do zmian, aż chce się słuchać! ;-) Cały Artur! Polecam każdemu ;-)))) Czas na zmiany naszych przyzwyczajeń!

Alicja Kozłowska

Dla tych którzy potrzebują zastrzyku motywacji, ale i dla tych, którym wydaje się, że im jej nie potrzeba. Rewelacyjna książka pokazująca jaka moc jest gdzieś w każdym z nas. Warto do niej wracać i ładować swoją motywację. Dobrze działa wtedy, gdy mamy słabsze dni i wyrywa nas z letargu. Polecam

Michał

STOP. Jeśli w Twoim życiu pojawił się ten znak, to książka Artura Wikiery trafiła w Twoje ręce nie przypadkowo. Znajdziesz w niej wiele inspiracji, gotowych przykładów i wskazówek do wprowadzenia ich w życie. - Krzysztof Liegmann, trener, coach, Architekci Umysłu

Krzysztof Liegmann

Bardzo dobra książka jak i jej autor, dodrze się czyta napisana w prosty zrozumiały sposób, daje kopa by wziąść się w garść i zacząć działać dzięki niej podjęłam kilka ważnych życiowych decyzji i nie tkwię w miejscu. Dziękuję

agnieszka Ślemp

Jest wiele pozycji o motywacji, zmianie życia, przekonań - tą pozycje polecam szczególnie, gdyż napisana jest przez praktyka pełnego pasji do tego co robi. Co jest dla mnie najbardziej fascynujące w tej pozycji to to, iż nie musisz czytać sterty książek a wystarczy tą jedna ;) Autor zebrał tu kwintesencje, same konkrety poparte ćwiczeniami. Nigdy nie jest za późno na podróż do marzeń - ta pozycja Ci w tym z pewnością pomoże! Polecam!

Daria Hołubowicz

5/5 Najlepsza książka motywacyjna jaką czytałem Przeczytałem kilka książek motywacyjnych i powiem szczerze, że ta jest zdecydowanie najlepsza. Polecam każdemu przeczytać lub posłuchać audiobooka bo naprawdę warto. Miałem też możliwość być na szkoleniu prowadzonym przez Artura i ten człowiek ma niesamowitą energię którą przekazuję za pomocą tej książki. TOMEK K.

Tomasz K.

Książka którą musisz mieć! Taka dużo dawka wsparcia, nadziei i wdzięczności ale także strategii na wsparcie dla naszego rozwoju w dążeniu do osiągnięcia wymarzonego celu rzadko się zdarza. Oby więcej tego typu książek! :)

Michał Borkowski

Pelna energi i motywujaca! Duza dawka wiedzy jak zmieniac wlasne nawyki tak aby czerpac z nich jak najwieksze korzysci :-) Polecam kazdemu!

Vicky Niecikowska

Wiele ludzi poszukuje właściwej drogi by osiągnąć szczęście, sukces. Autor w tej książce daje praktyczne rady, jak osiągnąć sztyt swoich możliwości, dając przy tym ogromną dawkę energii i motywacji. Wszystkie rady poparte są 20 - letnim doświadczeniem Napewno wrócę do tej książki wiele razy.

Klaudia

Świetna książka zwierająca praktyczne wskazówki dotyczące motywacji i samodyscypliny. Autor w sposób prosty, jasny i czytelny pokazuje nam drogę, którą mamy podąrzać, by osiągnąć sukces. Szczerze polecam.

Ania

Stoi przed Tobą tort. Masz dwa wyjścia: zjeść lub zostawić. Oblizujesz usta i Twoim marzeniem jest zatopić się i posmakować tego deseru. Zostawisz? Książka Artura jest najlepszym podręcznikiem życia pokazującym "jak zjeść ten tort" pamiętając każdy kes, planując każde obliczanie palców i talerza. Książkę pochłonęłam w ciągu 2 dni. Nie mogłam przestać. Z każdym rozdziałem miałam więcej siły i energii na spełnienie marzeń :) konkretny plan i nagle moje życie ruszyło do przodu. W torbie treningowej juz zawsze będzie przy mnie tak książka. Gdy tylko stracę pewnego dnia motywację... wiem gdzie jej szukać! ARTUR DZIĘKUJĘ :)

Angelika Szczęśniak