Wydawnictwo Poltext

Najlepsze źródło wiedzy

Strona główna»Wydawnictwo Poltext»Codziennik angielski

Newsletter

Nasi partnerzy

Codziennik angielski

Codziennik angielski (Agnieszka Drummer, Beata Williamson)

Nasza cena

42,42 zł

49,90 zł

RABAT 15%

Codziennik angielski

Doskonalenie języka angielskiego każdego dnia 

Angielski, Język angielski, Weźmy się za języki

Beata WilliamsonDrummer Agnieszka

 • ISBN: 978-83-7561-243-1
 • format 165x235 mm
 • 372 strony
 • oprawa miękka

Bardzo wiele osób uczy się języków obcych, jednak tylko niewiele jest w stanie płynnie posługiwać się danym językiem obcym. Dlaczego? Ponieważ nie uczymy się systematycznie, a dodatkowo samo uczenie się dość szybko staje się nudne.
Beata Williamson, polska anglistka od lat mieszkająca na stałe w Londynie oraz Agnieszka Drummer, polska germanistka od lat mieszkająca na stałe w Monachium, autorka popularnych książek Pokochaj niemiecki!  oraz Niemiecki dla Ciebie, proponują nowy sposób uczenia się: Codziennik angielski.

>>Zajrzyj do książki (spis treści i fragment)

Autorki korzystają z doświadczenia nabytego w trakcie uczenia Polaków języków obcych przez Skype. Codziennik to codzienne porcje informacji, zwrotów oraz idiomów do systematycznej nauki języka, podane w formie lekkiej i zabawowej, według autorskiego pomysłu Autorek. Duża liczba zdjęć zamieszczonych w Codzienniku pozwoli Czytelnikowi zanurzyć się w kulturę angielską, motywując do regularnego doskonalenia języka angielskiego.
Codziennik angielski to sposób na szybkie doskonalenie znajomości żywego języka angielskiego.

Uczysz się języka angielskiego, ale:

 • masz kłopot z systematycznym uczeniem się?
 • nie satysfakcjonują Cię postępy w nauce?
 • trudno Ci się zmotywować?
 • męczysz się z nauką, zamiast się nią cieszyć?

 

Codziennik angielski jest właśnie dla Ciebie, ponieważ

 • skłoni Cię do systematyczności
 • szybko zauważysz własne postępy
 • zmotywujesz się do regularnej nauki
 • odczujesz satysfakcję z nauki

 

Nauczamy języków od wielu lat i doskonale wiemy, JAK można się ich skutecznie uczyć i DLACZEGO wielu ludzi uczy się ich nieskutecznie.
Jedną z najważniejszych, najczęstszych, najpowszechniejszych „przeszkód”, jakie pojawiają się na drodze znacznej większości uczących się języka obcego, jest brak systematyczności w nauce. Dlaczego? Istnieje cały długi katalog wymówek, prezentowanych nauczycielom i/lub po prostu sobie. Chyba najczęstszą wymówką jest „zrobię to jutro”. To właściwie nawet nie wymówka, tylko zwykłe ludzkie odwlekanie.
Oczywiście istnieją różne gadżety elektroniczne – np. można próbować dyscyplinować się za pomocą programów, plików, aplikacji. Jednak takie elektroniczne dokumenty po jakimś czasie na ogół po prostu „zapomina” się otwierać i regularnie uzupełniać.
Tu dostajesz do ręki coś, co będzie jak „wyrzut sumienia” leżało gdzieś pod ręką i „aż się prosiło” o kolejny wpis, choćby tylko krótki.
Korzystaj z pomocy Codziennika systematycznie, najlepiej codziennie. Nawet jeśli to nie będzie za każdym razem wiele – po kilku miesiącach sam będziesz zdumiony, jakie postępy robisz!
Życzymy Ci wytrwałości i sukcesów w nauce!

ze Wstępu


Zachęcamy do sięgnięcia po bliźniaczy Codziennik niemiecki autorstwa Agnieszki Drummer.

Data wydania: 24.05.2013

RECENZJE

Jest to publikacja, która zmobilizuje cię do systematycznej nauki. W jaki sposób? Otóż książka zawiera strony na każdy dzień w roku, gdzie powinieneś zapisywać, ile czasu dziennie przeznaczasz na naukę, jaki materiał utrwalasz, jakie robisz postępy. Co miesiąc masz możliwość zliczenia czasu pracy i oceny własnych postępów. Możesz planować własną naukę i dokonywać zmian w jej systemie. Nazwałabym to osobistym supervisorem.

 więcej >
Gabriela Oberda
Angliści.pl

Codzienniki - nowy sposób na mobilizację do nauki języków obcych
Od niedawna na półkach naszych księgarń można znaleźć dwie nowe pozycje użyteczne podczas nauki najbardziej popularnych języków: angielskiego i niemieckiego. Dotychczas nie spotkałam się z takimi książkami, dlatego z wielkim zapałem rozpoczęłam pracę z pierwszą z nich - "Codziennikiem angielskim".

 więcej >

Kolmanka, blog ktoczytazyjepodwojnie.blogspot.com