Wydawnictwo Poltext

Najlepsze źródło wiedzy

Strona główna»Aktualności

Newsletter

Nasi partnerzy

Aktualności

Przedsiębiorca w Internecie Kompendium - I miejsce
Banki i rynki finansowe. Od zaufania publicznego do kasyna - III miejsce.

więcej

Jedno z 3 najpopularniejszych postanowień noworocznych - nauka języka obcego.
Pomożemy Ci je zrealizować!

 

więcej


Spotkanie autorskie Czesława Bieleckiego
z okazji premiery jego książki pt. „Jest alternatywa”, która ukazała się nakładem naszego wydawnictwa.

 

Zapraszamy do zapoznania się z książką.

 

więcej

Podczas Warszawskich Targów Książki, 23 maja 2014 roku, już po raz czwarty Dziennik Gazeta Prawna przyznał nagrody w konkursie Economicus dla najlepszych książek ekonomiczno-biznesowych.
To największy tego typu konkurs w Polsce.

Na podium znalazły się dwie książki naszego wydawnictwa:

- Ograniczone przywództwo prof. Andrzeja K. Koźmińskiego,
- Patologia transformacji prof. Witolda Kieżuna.

 

więcej

Coaching nie jest panaceum na wszystkie problemy, jednakże zastosowany w świadomy sposób pozwala często osiągnąć rezultaty nieosiągalne innymi metodami. Przykładem może być łączenie pozornie sprzecznych interesów wewnątrz organizacji lub wykorzystanie potencjału istniejących przeciwieństw poprzez poszerzanie świadomości na poziomie intencji, motywów i fundamentalnych wartości. Najbliższa konferencja będzie poświęcona właśnie sposobom na uzyskiwanie synergii za pomocą coachingu.

więcej

Cztery główne nagrody otrzymały książki wydawnictwa POLTEXT podczas VIII edycji Konkursu na Najlepszą Publikację Ekonomiczną towarzyszącej X Targom Wydawnictw Ekonomicznych. Wydarzenie prezentujące najnowsze książki z zakresu ekonomii odbyło się w dniach 21-22 listopada w Warszawie na terenie Szkoły Głównej Handlowej.

więcej

Prezes Rady Ministrów Donald Tusk powołał prof. Artura Nowaka-Fara na stanowisko podsekretarza stanu ds. prawnych i traktatowych w Ministerstwie Spraw Zagranicznych. Prof. Nowak-Far odebrał 2 kwietnia nominację z rąk Ministra Spraw Zagranicznych Radosława Sikorskiego.Artur Nowak-Far jest autorem wydanej przez nas książki Prawo i ekonomia rynku wewnętrznego Unii Europejskiej.

więcej

Grażyna Białopiotrowicz wystąpiła w programie „Wydarzenia, opinie, komentarze” Polsatu jako ekspert ds. kreowania wizerunku.

więcej

Stowarzyszenie Pracowników, Współpracowników i Przyjaciół Rozgłośni Polskiej Radia Wolna Europa im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego oraz Studio Opinii, Niezależny Portal Dziennikarski zorganizowały spotkanie z Waldemarem Kuczyńskim w Klubie im. Aliny Perth-Grabowskiej, czyli w Radio Cafe przy ul. Nowogrodzkiej 56 w Warszawie

więcej

Książka Tadeusza Budziaka Sukcesja w rodzinie biznesowej zajęła I miejsce w kategorii Najlepszy Poradnik Ekonomiczny w konkursie Economicus organizowanym przez Dziennik Gazetę Prawną

więcej

Aktor książki "Sukcesja w rodzinie biznesowej" był gościem w programie "Górna półka" w TVN CNBC.

więcej

Tygodnik Polityka drukuje fragmenty Solidarności w opozycji, drugiego tomu Dziennika Waldemara Kuczyńskiego, który ukaże się nakładem naszego wydawnictwa 5 października

więcej

Ruszył blog naszego Autora - Tomasza Budziaka - poświęcony sukcesji w rodzinach biznesowych.

więcej

Dobra Sukcesja :)

2012-09-11

THINKTANK, przy wsparciu ekspertów z zakresu private banking, prawa oraz psychologii, zorganizował debatę "Dobra Sukcesja. O nowoczesnym podejściu do zarządzania sukcesją i majątkiem w firmach rodzinnych".

więcej

25 maja br. Dziennik Gazeta Prawna po raz ósmy przyznał Economicusy: nagrody dla najlepszych książek ekonomiczno-biznesowych na naszym rynku wydawniczym.

więcej

W Polekście - jak w szkole - wakacje! Do 31 sierpnia do zakupów za więcej niz 70 złotych dodajemy torby plażowe. Zabierzcie książki na plażę :)

więcej

Szanowni Klienci, informujemy, że w związku z okresem przedswiątecznym i obciążeniem firm kurierskich, zamówienia złożone w dniach 21-23 grudnia mogą być dostarczone dopiero po świętach.

więcej

Książka za 1zł!

2015-12-07

 

Zrób zakupy za min. 50 zł i dobierz książkę za 1 zł.

Promocja ważna do 31.12.2015r.

 

więcej

W związku z długim weekendem zamówienia złożone
od 07.11.2014r. po godz. 15:00
będą realizowane
od środy 12.11.2014r.
 

więcej